اکانت هکی و قانونی از کجا می آید؟

دارندگان کنسول های بازی برای اجرای مد آنلاین نیازمند اکانت کاربری شبکه پلی استیشن می باشند.کاربر پلی استیشن با ساخت اکانت کاربری میتواند از استور پلی استیشن بازی ها و dlc ها و پلاس جهت آنلاین بازی کردن و…را خریداری کند.

تفاوت اکانت هکی و قانونی در چیست ؟

در اکانت های هکی هکر ها که عمدتا از کشور های روس و چین می باشند با نفوذ به سرورهای شبکه پلی استیشن ایمیل هایی که در هنگام ساخت اکانت ثبت شده را مورد سرقت قرار می دهند.این ایمیل ها یا به اصطلاح کمبوها به کرک کننده های اکانت فروخته می شود. و کرک کننده ها به وسیله ی نرم افزارهایی که توسط هکرها جهت استخراج پسورد اکانت ها ساخته شده است فروخته می شود.با ورود به اکانت شخصی کاربر پلی استیشن می توان بازی مورد نظر از جمله پلاس جهت آنلاین بازی کردن تم ها و DLC بازی ها را به اکانت شخصی انتقال داد.

آیا با نصب اکانت های هکی کنسول دچار مشکل می شود ؟

به شما این اطمینان را خواهیم داد که بعد از نصب اکانت هکی در صورتی که دستگاه خود را به اینترنت متصل نکنید هیچ گونه مشکلی برای کنسول و بازی شما پیش نخواهد آمد.

 

 

اگر دستگاه دارای اکانت هکی باشد و به اینترنت متصل شود چه اتفاقی خواهد افتاد؟

اگر دستگاه شما دارای اکانت هکی باشد هنگام اتصال به شبکه اینترنت امکان قفل بازی بصورت احتمالی وجود دارد و اگر خوش شانس باشید ممکن است هیچ قفلی بر روی آیکون بازی شما ظاهر نشود. که می توانید بازی خود را بصورت آنلاین اجرا کنید.

لازم به ذکر است که با قفل شدن احتمالی بازی هکی روی دستگاه هیچ مشکلی برای کنسول شما پیش نخواهد آمد.

البته بلادی گیم در این زمینه با تجربه ی حرفه ای که طی مدت ها در نصب اکانت های هکی به دست آورده می کوشد تا شانس قفل شدن بازی را به پایین ترین احتمال برساند.

اکانت قانونی چیست؟

اکانت های قانونی  بر خلاف اکانت هکی تضمین شده و قابل فروش و بدون مشکل می باشند که در ظرفیت های ۲ و ۳ بر روی کنسول بازی نصب می شود.

اکانت ظرفیت ۲ و ۳ چیست؟

اکانت ظرفیت ۳ به نسبت قیمت از ظرفیت ۲ ارزان تر است.هر ظرفیت اکانت قانونی بر روی یک دستگاه نصب می شود.با این تفاوت که در ظرفیت ۲ برای اجرای بازی نیازی به اینترنت نیست و کاربر می تواند بازی را بصورت افلاین هم اجرا کند.ولی در ظرفیت ۳ برای باز شدن بازی نیاز به اینترنت می باشد(فقط برای باز شدن بازی نیاز به اینترنت است و حجمی از اینترنت مصرف نمی شود وهنگام ورود به بازی مد آفلاین را هم می توان اجرا کرد).برای اجرای بازی در حالت ظرفیت ۲ کاربر باید بازی نصب شده را در اکانت PSN  شخصی خود اجرا کند که سیو های بازی در حالت آفلاین و آنلاین بر روی PSN  شخصی کاربر ذخیره می شود.ولی در ظرفیت ۳ این امکان وجود ندارد که بشود بازی را درPSN  شخصی اجرا کرد.باید برای اجرای بازی در اکانت اصلی از پیش نصب شده آن را اجرا کند.که تمامی سیوهای مد آفلاین و آنلاین بازی در همان psn ذخیره می شود.