فروشگاه بلادی گیم این اطمینان را به شما مشتری عزیز می دهد که به محض ‍‍‍پرداخت وجه کالا از طریق درگاه های پرداخت سایت سفارش مورد نظر شما در سریع ترین زمان ممکن با بهترین نحوه بسته بندی  به مراکز معتبر ارسال کننده کالا فرستاده می شود.‍‍‍

 

روش های ارسال کالا :

۱- پست پیشتاز

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. هزینه بسته بندی و ارسال با پست پیشتاز برای هر کالا ۱۵۰۰۰ تومان می باشد. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

۲- تیپاکس

تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران برنامه‌ریزی شده است. تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، درب منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. هزینه ارسال توسط تیپاکس برای هر محصول تقریبا ۱۵۰۰۰ تومان می باشد که درب منزل و پس از تحویل کالا دریافت می شود. با این وجود با توجه به وزن کالا و شهر مقصد امکان افزایش و یا کاهش این مبلغ نیز وجود دارد.مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است.سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود.