پرداخت مطمئن و امن

خرید آنلاین : پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی

 

فروشگاه بلادی گیم طی قرارداد رسمی که با شرکتِ «پرداخت الکترونیک ایران کیش»  منعقد کرده است، به‌عنوان «پذیرنده کارت» از امکانات پرداخت آنلاین این بانک استفاده می‌کند. کلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب از این طریق به صورت اینترنتی قابلیت پرداخت دارند.

تأمین امنیت اطلاعات حساب‌ها و کارت‌های بانکی مشتریان وب‌سایت فروشگاه بلادی گیم، مستقل از این وب‌سایت، و به عهده‌ی بانک‌های طرف قرارداد است. این بانک‌ها برای بالا بردن امنیت اطلاعات، در درگاه پرداخت آنلاین خود از یک گواهی‌نامه‌ی SSL استفاده می‌کنند که از گواهی‌نامه‌ی SSL وب‌سایت بلادی گیم مستقل است.
لازم به ذکر است که هیچ‌کدام از اطلاعات شخصی حساب بانکی مشتریان، شامل رمز اینترنتی، کدهای امنیتی، تاریخ انقضاء و موارد مشابه، توسط بانک به فروشگاه بلادی گیم اعلام نمی‌شود. این اطلاعات نزد بانک محفوظ خواهد بود.

توجه داشته باشید فروشگاه بلادی گیم برای بالابردن سطح امنیت پرداخت ها گواهینامه ی SSL دارد و به همین دلیل توانسته از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کند، صحت اعتبار فروشگاه آنلاین بلادی گیم را می توانید با کلیک کردن برو روی نماد اعتماد فروشگاه که در پایین صفحه اول سایت درج شده کنترل کنید.